Mistrzostwa podlodowe na jeziorze Rekowym

REKLAMA

Zarząd Koła nr 38 Narew w Ostrołęce organizuje 20 stycznia wycieczkę oraz Mistrzostwa Podlodowe. Zawody odbędą się na jeziorze Rekowym koło Szczytna. Zawody połączone będą z rekreacyjnym wędkowaniem, w którym mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani.

REKLAMA

Zapisy na wyjazd przyjmowane są do 17 stycznia br.
Każdy uczestnik powinien mieć wykupione Znaki Wędkarskie na 2013 rok w Kole Narew nr 38.
Dla zwycięzców przewidziano nagrody honorowe. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek i gorące napoje (kawa, herbata).

Fot. www.ostroleka.com.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT