Do wzięcia pieniądze na walkę z uzależnieniami

REKLAMA

Prezydent miasta Ostrołęki ogłosił otwarty konkurs na realizację zadań z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w 2013 r. Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik ratusza.

REKLAMA

Dotacje otrzymają podmioty, których ofert zostaną uznane za najkorzystniejsze. Samorząd na działalność edukacyjną i informacyjną na temat zdrowotnych i społecznych skutków używania środków psychoaktywnych zamierza przeznaczyć, podobnie jak w ubiegłym roku, 33 tys. zł. Na wsparcie programów edukacyjno-profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom w środowisku dzieci, młodzieży i osób dorosłych 57 tys. zł i 70 tys. zł na przeciwdziałanie i zapobieganie zjawiskom patologicznym poprzez realizację programów profilaktycznych pn. 'Bezpieczne wakacje w mieście i w plenerze” skierowanych do dzieci i młodzieży w okresie letnim.

Termin i realizacja zadań obejmuje okres od podpisania umowy do  15 grudnia. Oferty można składać do 24 stycznia br. w Urzędzie Miasta.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT