Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

REKLAMA

Prezydent Miasta Ostrołęki zaprasza do udziału w miejskich obchodach Święta Wojska Polskiego.
15 sierpnia o godz. 10 w Kościele pw. Zbawiciela Świata zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta w intencji obrońców Ojczyzny. Po Eucharystii na Ołtarzu Matki Boskiej Częstochowskiej tradycyjnie już zostaną złożone wiązanki kwiatów. Ołtarz poświęcony jest poległym w walkach Żołnierzom AK.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT