Maria Seweryn w Ostrołęce

REKLAMA

Aktorka teatralna i telewizyjna, reżyserka Maria Seweryn odwiedzi 5 kwietnia Multimedialne Centrum Natura. Spotkanie z artystką rozpocznie się o godzinie 18.

REKLAMA

Maria Seweryn opowie  m.in. o tym jak godzi życie zawodowe z prywatnym, która z ról jest dla niej najważniejsza, jak ustalać priorytety, żeby odnieść sukces. Spotkanie jest otwarte na pytania z widowni, także będzie to niepowtarzalna okazja bezpośredniego obcowania z idolką.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT