II konkurs 'Zawód moich marzeń’ w ZSZ nr 1

REKLAMA

Dzisiaj (2 kwietnia) w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbył się finał II edycji konkursu 'Zawód moich marzeń’  w ramach Dnia Zawodowca.

REKLAMA

Mówi Mariola Trzcińska, nauczyciel przedmiotów geodezyjnych.

Konkurs został podzielony na trzy kategorie plakat, wiersz i prezentacja. Łącznie wzięło w nim udział 14 szkół gimnazjalnych i podstawowych.

W ramach Dnia Zawodowca można było zapoznać się z ofertą szkoły.


 
W konkursie zwyciężyli: w kategorii plakat – Milena Grabowska, w kategorii wiersz – Inga Załęska, a w kategorii prezentacja – Ewelina Białczak.

galeria zdjęć

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT