Maria Dłuska i debiutancki tomik poezji

REKLAMA

Wieczór w Arce z Marią Dłuską odbędzie się w sobotę 1 kwietnia w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce. Poetka będzie promowała swój debiutancki tomik wierszy.

REKLAMA

Poinformowała Sabina Malinowska, wicedyrektor biblioteki.

Patronat literacki nad tomikiem objął Instytut Darii Galant. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15. Muzycznie uświetni je Piotr Grzyb.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT