Kary dla radnych za nieobecność na sesji i posiedzeniach komisji

REKLAMA

Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta Ostrołęki przegłosowano projekt uchwały dotyczący wysokości kar dla radnych w przypadku nieobecności na obradach samorządu i posiedzeniach komisji. Zgodnie z uchwałą wyniosą one 10 procent pobieranej diety. Zdaniem radnego Macieja Kleczkowskiego, kara powinna być bardziej dotkliwa.

REKLAMA

Zapytaliśmy radnego Kleczkowskiego jak ocenia frekwencję podczas obrad samorządu miasta.

Obecnie diety wynoszą: dla radnych – 870 zł, dla wiceprzewodniczących komisji – 1050 zł, dla przewodniczących komisji – 1450 zł, – dla wiceprzewodniczących rady – 1550 zł i dla przewodniczącego rady – 1980 zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT