Mammograf

REKLAMA

Już wkrótce ostrołęcki szpital zakupi nowy mammograf, którego całkowity koszt wyniesie 260 tys. zł.

REKLAMA

Sprzęt do wczesnego wykrywania raka piersi zepsuł się pod koniec ubiegłego roku, a pacjentki by przeprowadzić badanie piersi odsyłane są do Przasnysza.

Jak zapewnia Włodzimierz Kucharski zastępca dyrektora ostrołęckiego szpitala nowy sprzęt zostanie zakupiony prawdopodobnie w pierwszej połowie tego roku.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT