Koncert Transsexdisco

REKLAMA

Zespół Transsexdisco wystapi już jutro (2 marca) w Ostrołęce. Koncert odbędzie się w Klubie u Studentów.
Formacja powstała w czerwcu 2007 roku. Ich muzyka to, przede wszystkim rock, z domieszką brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Zespół tworzy czterech muzyków: Damian Lange (gitara, śpiew, kompozycje, teksty), Krzysztof Napiórkowski (bas), Marcin Matyszewski (klawisze) i  Paweł Łach (perkusja).

REKLAMA

Koncert rozpocznie się o godz. 20. Bilet 10 zł.

mm

Fot. transsexdisco.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT