Łupem nie cieszyli się długo

REKLAMA

Trzech mężczyzn odpowiadać będzie za kradzież butli z gazem. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a zatrzymani przez łomżyńskich mundurowych trafili do aresztu.

REKLAMA

Cztery butle z gazem złodzieje ukradli z terenu jednej z firm. Łupem nie cieszyli się długo. Całe zdarzenie zauważył na monitoringu pracownik ochrony poinformowała sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT