2 maj – zmiany w kursowaniu autobusów

REKLAMA

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje, że w piątek 2 maja  autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dzień wolny od pracy, a więc będzie obowiązywał sobotni rozkład jazdy.  Zmiana została wprowadzona w związku z tym, że 2 maja jest dniem wolnym w większości szkół oraz zakładów pracy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT