Lekcja o Unii Europejskiej (zdjęcia)

REKLAMA

Czym zajmuje się Unia Europejska, po co została stworzona i w jaki sposób funkcjonuje? Kim jest Europejczyk? Odpowiedzi na te pytania poznały dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 17. Informacje na temat krajów wspólnoty przekazywała Aleksandra Nowak z Centrum Informacji Europejskiej w Ostrołęce.

REKLAMA

Spotkania odbyły się w grupach pięcio i sześciolatków. Mówi Barbara Kiliańska, nauczycielka i inicjatorka przedsięwzięcia.

Przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Chętnie też opowiadały o Europie.

Na zakończenie zajęć Aleksandra Nowak obdarowała dzieci upominkami, wśród nich znalazły się pluszowe europejskie misie.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT