Konkurs smyczkowy w szkole muzycznej

REKLAMA

Aż 22 skrzypków i wiolonczelistów zaprezentowało się na scenie podczas IV Szkolnego Konkursu Smyczkowego pn. 'Młody wirtuoz’, który odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Ostrołęce.

REKLAMA

Młodych artystów oceniało jury w składzie: Dorota Rypina i Janusz Mydłowski z PSM w Ostrołęce oraz Anna Barańska z Akademii Muzycznej w Łodzi.

Na podium stanęli
I miejsce – Maja Pliszka – kl. III. skrzypce
II miejsce – Zuzanna Wójcik – kl. IV skrzypce
III miejsce – Olga Kamińska – kl. IV skrzypce

Wyróżnienia otrzymały
Antonina Krupka – kl. II. wiolonczela
Paula Orłowska – kl. III. wiolonczela

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT