Kurier Ostrołęcki ma już 5 lat (zdjęcia)

REKLAMA

5 lat na ostrołęckim rynku istnieje tygodnik Kurier Ostrołęcki. W niedzielę, 25 czerwca, rodzinnym festynem w centrum miasta redakcja uczciła swój jubileusz.

REKLAMA

Były koncerty, gry i zabawy, konkursy z nagrodami. Dużym zainteresowaniem widzów cieszyły się pokazy sztuk walki oraz par tanecznych z UKS Atria. Spotkanie uświetnił występ zespołu Drag, w którym gościnnie zaśpiewał nasz  redakcyjny kolega Piotr Grzyb. Ostrołęcka pisarka, Joanna Brodowska uraczyła najmłodszych ostrołęczan fragmentem swojej książki pt. 'Malutki Chłopaczek z Niewielką Dziewczynką”

Główną atrakcją imprezy były I Miejskie Wyścigi Rowerkowe. Patronat nad festynem objął Prezydent Miasta Janusz Kotowski.

mm

Fot. Robert Causari
{gallery}festyn_ko{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT