Konkurs recytatorski 'Malowała jesień’

REKLAMA

’Malowała jesień’ – to tytuł konkursu recytatorskiego zorganizowanego 26 października w przedszkolu miejskim nr 18 w Ostrołęce. Była to pierwsza edycja.

REKLAMA

Do udziału w impreze zostali zaproszeni najmłodsi mieszkańcy osiedla Stacja nie tylko z przedszkola, ale również z zaprzyjaźnionych placówek: Zespolu Szkół nr 3, Zespołu Placówek Wparcia Dziennego oraz niepublicznych przedszkoli. 

Poinformowała Wiesława Bąkała, dyrektor przedszkola miejskiego nr 18.

W konkursie uczestniczyło 14 dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Jury postanowiło nagrodzić wszystkich. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.  

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT