Gmina Myszyniec przegrała sprawę w sądzie z firmą Jarosława Suskiego

REKLAMA

Gmina Myszyniec przegrała sprawę karną w sądzie z firmą Jarosława Suskiego, która wykonała roboty drogowe, nie otrzymała pieniędzy i zdemontowała chodniki.

REKLAMA

Mówi Agnieszka Suska, żona właściciela firmy ”Roboty ziemne i ogólnobudowlane”.

Firma część kostki zdemontowała, a Burmistrz Myszyńca zawiadomił Prokuraturę o kradzieży. Obecnie sprawa została zakończona.

Właściciele firmy mają nadzieję, że przedstawiciele Gminy Myszyniec będą w stanie odebrać pieniądze za wykonane roboty od Ostrady i zapłacić podwykonawcy około 500 tysięcy zł.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT