Konkurs plastyczny 'Transplantacja – dar życia. Jestem na TAK”

REKLAMA

Zapraszamy uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie plastycznym 'Transplantacja – dar życia. Jestem na TAK”. Cel inicjatywy to wzrost wiedzy wśród młodzieży na temat dawstwa, transplantacji narządów i tkanek oraz propagowanie transplantacji. Przedsięwzięcie organizowane jest z inicjatywy wojewody mazowieckiego, kuratora oświaty oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Polskiej Unii Medycyny Transplantacyjnej.

REKLAMA

Uczestnicy konkursu wykonują indywidualne prace promujące ideę transplantacji w dowolnej technice plastycznej.

Prace wybrane w etapie szkolnym można przesłać do 14 grudnia br.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT