back to top
16.6 C
Ostrołęka
środa, 22 maja 2024 r.

Konferencja z okazji Dnia Pracownika Socjalnego – ‘Mazowieckie Forum Społeczne. Warszawa 2023’

REKLAMA

Dzień Pracownika Socjalnego to święto wszystkich pracowników związanych z pomocą i integracją społeczną. 20 listopada organizowane jest ‘Mazowieckie Forum Społeczne. Warszawa 2023’. Tego dnia zostaną również wręczone nagrody dla osób najbardziej zaangażowanych w pomaganie.

Spotkanie organizowane jest dla pracowników kadr pomocy społecznej zatrudnionych w instytucjach pomocy i integracji społecznej, pracowników jednostek samorządu terytorialnego i administracji rządowej, środowiska naukowego oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa mazowieckiego. Mówi marszałek Adam Struzik.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Poniedziałkowe spotkanie to wspólne święto w przededniu Dnia Pracownika Socjalnego. Będzie więc okazją do omówienia wyzwań stojących przed instytucjami pomocy i integracji społecznej na Mazowszu w związku z rozwojem i upowszechnianiem się usług społecznych i procesem deinstytucjonalizacji. Zaprasza Elżbieta Bogucka – Lityńska, wicedyrektor ds. społecznych w Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej.

Do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń zostali zaproszeni eksperci z zakresu wiedzy o usługach społecznych oraz praktycy na co dzień wdrażający je w społecznościach lokalnych.

Konferencja będzie również okazją do wręczenia dyplomów uznania oraz wyróżnień dla osób, których praca miała szczególny wpływ na rozwój usług społecznych na Mazowszu, w tym dyplomów uznania oraz wyróżnień dla osób nagrodzonych w konkursie organizowanym w związku z ‘Mazowieckim Forum Społecznym. Warszawa 2023’.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz wniosek do udziału w konkursie znajdują się na stronie: https://mcps.com.pl/konferencja-z-okazji-dnia-pracownika-socjalnego-pt-mazowieckie-forum-spoleczne-warszawa-2023/szkolenia-kadr-pomocy-spolecznej/

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex