Konferencja 'Nie bądź obojętny… Reaguj na przemoc…”

REKLAMA

O przeciwdziałaniu przemocy i agresji wśród dzieci i młodzieży rozmawiano na konferencji w Ostrołęce. Była skierowana do dyrektorów szkół oraz psychologów i pedagogów z powiatu ostrołęckiego.

Konferencję 'Nie bądź obojętny… Reaguj na przemoc…” zorganizowała Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Czerwinie. Mówi dyrektor Katarzyna Dragow Kubeł.

REKLAMA

Reagowanie na przemoc jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa w szkołach.

Konferencja odbyła się 6 listopada w Muzeum Żołnierzy Wyklętych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT