Koncerty w Szkole Muzycznej

REKLAMA

Wczoraj odbył się trzeci już koncert z cyklu 'PSM swojemu miastu’. Wystąpili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce.

REKLAMA

Kolejne spotkanie z muzyką zaplanowano 15 lutego, tym razem zaprezentują się nauczyciele.

Mówiła dyrektor szkoły Dorota Rypina.

Koncert odbędzie w sali kameralnej. Początek o godzinie 17.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT