Gość Radia OKO – Jadwiga Nowicka i Wiesław Szczubełek

REKLAMA

12 lutego w Ostrołęckim Centrum Kultury odbędzie się koncert zatytułowany 'Rodakom z Białorusi”. Wystąpi Zespół Tańca Ludowego 'Ostrołęka”. Przed i w trakcie koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Polskiej Niedzielnej Szkoły w Pińsku. O szczegółach opowiadają Jadwiga Nowicka i Wiesław Szczubełek z Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT