Komisarz Kurpik w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce

REKLAMA

Komisarz Kurpik gościł w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Tematem spotkania było bezpieczeństwo.  

REKLAMA

Mówi Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Według obserwacji policjantów, to właśnie profilaktyka poprzez zabawę najlepiej sprawdza się u dzieci. Kolejne spotkania z Komisarzem Kurpikiem już wkrótce.

KJ

 

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT