Chcesz otrzymać bilety na koncert Kombii?

REKLAMA

ROZDAJEMY BILETY NA KONCERT KOMBII W OSTROŁĘCE

KOMBII 

REKLAMA

CO TRZEBA ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ BILETY OD RADIA OKO?

– Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy dokonać rejestracji za pomocą nadesłanej wiadomości sms na numer 72601 o treści oko.koncert

– Ilość wysłanych wiadomości celem rejestracji jest dowolna

– Większa ilość wiadomości zwiększa szanse na wygraną

NAGRODĄ W NASZEJ ZABAWIE SĄ

– Podwójne bilety na koncert KOMBII w Ostrołęce, który odbędzie się 15 marca w hali. Im.A.Gołasia

LOSOWANIE

– Wśród zarejestrowanych uczestników naszej zabawy rozdamy raz w tygodniu bilety na koncert KOMBII w Ostrołęce (15 marca o godzinie 18)

– Aby otrzymać bilety należy słuchać Radia OKO, odebrać telefon od naszego prezentera i odpowiedzieć na banalnie proste pytanie.

CZAS TRWANIA KONKURSU

– Do wyczerpania biletów

ZASTREŻENIA

– W przypadku odwołania koncertu przez organizatora, Radio OKO nie zwraca jakichkolwiek poniesionych nakładów  przez uczestników zabawy

– Biletów nie można wymienić na ich równowartość finansową lub rzeczową

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT