Kolizja na rondzie im. Zbawiciela Świata

REKLAMA

W dniu dzisiejszym  ( 18.01.2012 ) o godzinie 19.35 na rondzie im. Zbawiciela Świata w Ostrołęce, doszło do kolizji samochodu ciężarowego marki Scania z osobowym Fordem.

REKLAMA

Kierowca Tira  nie zachowując miejsca na swoim pasie ruchu staranował samochód osobowy. W wyniku czego doszło do rozerwania dwóch opon w naczepie.

Siła eksplozji była tak silna, iż części Focusa rozrzucone zostały w promieniu kilkunastu metrów.

Kierowca Tira odmówił przyjęcia mandatu karnego, wobec czego sprawa została skierowana do sądu.

zdjęcia Robert Causari

{gallery}kolizja_1801{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT