Dotacje na pomoc społeczną

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki  rozstrzygnął otwarty konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej świadczonej na rzecz mieszkańców miasta. Kwota przyznanych dotacji to 69 tys zł.

REKLAMA

Mówił Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta Ostrołęki.

Największa dotację w kwocie 25 tys. zł na wspieranie samodzielności i uczestnictwa w życiu społecznym osób starszych zagrożonych wykluczeniem społecznym  otrzymał Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Ostrołęce. 21 tys. zł przyznano powiatowemu oddziałowi  Towarzystwa Przyjaciół Dzieci na pomoc dzieciom i młodzieży z rodzin ubogich, w celu poprawy ich funkcjonowania w środowisku szkolnym i w rodzinie oraz podniesienie ich aktywności życiowej.

Dotację otrzymali również: rejonowy oddział Polskiego Czerwonego Krzyża, Mazowiecki Zarząd Wojewódzki Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Centrum Informacji Społecznej w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT