Kolejny sukces zawodnika z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai

REKLAMA

Ostrowski zawodnik Maciej Grabowski brał udział w Mistrzostwach Polskiej Federacji Shinkyokushin.

REKLAMA

Był to turniej kwalifikacyjny do zbliżających się Mistrzostw Europy Kyokushin/Shinkyokushin światowej organizacji WKO. Z Polski tylko po 3 zawodników w każdej kategorii weźmie udział w tej prestiżowej imprezie. Wśród nich znalazł się również ostrowski zawodnik.
Maciej otrzymał również powołanie na zgrupowanie kadry, które odbędzie się w nowoczesnym ośrodku w Starej Wsi. Będzie elementem przygotowań do startu w majowych Mistrzostwach Europy.

fot. Ewa Ryszkowska

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT