Gminna Gala Sportu

REKLAMA

W Kadzidle odbyła się Gminna Gala Sportu. Wójt Dariusz Łukaszewski w imieniu samorządu wręczył wyróżnienia i nagrody nauczycielom wychowania fizycznego, trenerem oraz zawodnikom, którzy są mieszkańcami gminy, a startując w ogólnopolskich zawodach promują Kadzidło i całą kurpiowszczyznę.

REKLAMA

W gronie wyróżnionych znalazła się dwójka zawodników klubu Siódemka Ostrołęka Kornelia Suchecka i Daniel Gadomski, którzy odebrali cenne nagrody.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT