Kolejny pijany kierowca zatrzymany przez policjantów

REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki zatrzymali kierowcę, który miał prawie 2,5 promila alkoholu. Nie posiadał prawa jazdy, ale za to miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

REKLAMA

Funkcjonariusze w środę pełnili służbę na terenie gminy Troszyn.

Poinformował asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT