Emigranci – Ostrołęcka Scena Autorska zaprasza na spektakl

REKLAMA

Ostrołęcka Scena Autorska zaprasza 23 lutego na spektakl 'Emigranci” według Sławomira Mrożka.  Bohaterowie opuszczają swoją ojczyznę z powodów polityczno-światopoglądowych oraz z pobudek czysto ekonomicznych, dla zarobienia pieniędzy. Spektakl wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

REKLAMA

Informuje Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

Spektakl w reżyserii Wojciecha Kraszewskiego rozpocznie się o godzinie 18. Wystąpią Dominik Opęchowski i Bartosz Żebrowski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT