Kolejne oszustwo podczas internetowych zakupów

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy oszustwa internetowego. Kobieta kupiła skórzaną torebkę markowej firmy.

REKLAMA

30–latka zamówiła ją 2 listopada br. Zapłaciła 144 zł. Pomimo wielokrotnych prób kontaktu z osobą sprzedającą nie otrzymała zamówionego towaru, ani zwrotu gotówki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT