Każda kropla ma znaczenie – krwiodawcy świętowali

REKLAMA

Uroczysta gala z okazji Dnia Honorowego Krwiodawstwa PCK odbyła się w sobotę 25 listopada w Ostrołęckim Centrum Kultury.

REKLAMA

Podsumowanie kolejnego roku działalności napawa optymizmem. Osób oddających krew przybywa. Podczas spotkania najbardziej zaangażowani otrzymali odznaczenia – to pond 60 osób i instytucji. Działania  wsparł również samorząd Ostrołęki.

Mówił Jerzy Grabowski, przewodniczący Rady Miasta.

W 2016 roku krwiodawcy z Ostrołęki i regionu zrzeszeni w ośmiu klubach oddali ponad 2,6 tys. litrów krwi.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT