Kolejna inwestycja wspierana przez WFOŚiGW

REKLAMA

Blisko 135 tysięcy złotych pożyczki na termomodernizację i remont budynku Przedszkola Miejskiego nr 5 udzielił miastu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – informuje  ratusz.

REKLAMA

To kolejna inwestycja oświatowa w Ostrołęce wsparta przez WFOŚiGW. Ostatnio Fundusz udzielił bezzwrotnej dotacji na termomodernizację przedszkoli nr 7 i 17.

Wypłacona zostanie w dwóch transzach – do 02.12. 2013 roku, a spłacana będzie w V ratach do 30.06.2018 roku. 30 procent wartości pożyczki może zostać przez Fundusz umorzone po uzyskaniu tzw. efektu ekologicznego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT