Grupa NarewUltra12 zakończyła działalność

REKLAMA

NU 12

Klub kibica Narwi Ostrołeka został rozwiązany. O decyzji kibice poinformowali na stronie Facebook-a. 

REKLAMA

Pragniemy poinformować że meczem z Legią II Warszawa grupa NarewUltra’12 kończy swoją działalność i nie będzie zajmowała się już oprawianiem meczów Narwi Ostrołęka.Chcemy podziękować każdemu kto przez ten prawie rok pomagał nam w różnych rzeczach. Podziękowania dla Osób które wrzucały do puszek , kupowały gadżety wspierając Nas w ten sposób. Wielkie podziękowania dla osób . które pomagały czasem przy malowaniu , dla wszystkich tych którzy zajmowały się grafiką komputerową , projektami , zapowiedziami wideo itp. Podziękowania również dla osób które szyły materiał nie będąc zupełnie powiązane z klubem. Podziękowania dlatego że wszyscy Ci robili to bezinteresownie. Wszystko to dla Narwi. 

Więcej na:  Facebook-u

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT