Kazimierz Wielki dla powiatu ostrołęckiego

REKLAMA

Stanisław Kubeł starosta ostrołęcki odebrał statuetkę Kazimierza Wielkiego za zajęcie trzeciego miejsca w ogólnopolskim rankingu inwestycyjnym pisma samorządu terytorialnego 'Wspólnota”.
Samorządowe Forum Kapitału i Finansów odbyło się w dniach 22 – 23 września w Katowicach po raz czternasty. Statuetki i dyplomy wręczano pierwszego dnia podczas Gali Inwestorów Samorządowych.

REKLAMA

To już kolejne wyróżnienie powiatu ostrołęckiego, który jest w ścisłej czołówce od kilku lat.

Mówił starosta Stanisław Kubeł.  

Wysokie miejsce w rankingu powiat ostrołęcki zawdzięcza przede wszystkim dużym inwestycjom drogowym. Co roku przeznacza ponad 1/3 swojego budżetu na inwestycje związane z tworzeniem infrastruktury technicznej. Głównie jest to budowa dróg, ścieżek pieszo – rowerowych oraz mostów. W poprzednich latach powiat rozbudowywał bazę edukacyjno – sportową.

fot. powiatostrolecki.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT