Historyczna Gra Miejska już w sobotę

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na czwartą edycję historycznej gry miejskiej 'Ostrołęka 1831′, która odbędzie się 1 października. Początek zabawy o godzinie 11. Motywem przewodnim będzie
skarb, którego odnalezienie będzie głównym zadaniem poszukiwaczy przygód biorących udział w zabawie.

REKLAMA

Poinformowała Grażyna Talarek.
Gra miejska jest doskonałą okazją do tego, by w atmosferze dobrej zabawy oraz zdrowej rywalizacji poznać i zgłębić historię.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT