Karol Frydrych Dj Feekey z Ostrołęki wygrał konkurs DJ-ów w Myszyńcu

REKLAMA

Karol Frydrych Dj Feekey z Ostrołęki, nasz redakcyjny kolega, wygrał konkurs DJ-ów w Myszyńcu. Zagra na olsztyńskiej plaży.

REKLAMA

Eliminacje odbyły się w minioną sobotę. Rywalizowało ponad 20 osób.

Podczas konkursu jury oceniało: dobór repertuaru, miksowanie, ogólne wrażenie, pomysłowość i oryginalność.

Dodajmy, że Karol Frydrych gra od 15 lat. Jego ważniejsze osiągnięcia to udział w prestiżowych mistrzostwach dj-ów w 2008 roku w Rabce, gdzie rywalizowało 60 osób, a do finałowej szóstki zakwalifikował się również Karol. Rok później startował w mistrzostwach Polski w Uniejewie, gdzie na 80 uczestników, znalazł się w pierwszej 20-ce.  

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT