I Rzekuńskie Spotkanie Oldtaimerów

REKLAMA

Miłośnicy i posiadacze jedno i wielośladowych pojazdów o charakterze zabytkowym zgromadzili się w sobotnie przedpołudnie na placu przy Gimnazjum w Rzekuniu, by paradą ulicami Ostrołęki rozpocząć I Spotkanie Oldtaimerów.

REKLAMA

Arek Kiersnowski to jeden z organizatorów spotkania, którego wspierała Gmina Rzekuń i Ochotnicza Straż Pożarna. Najstarszym motocyklem, jaki pojawił się na I Spotkaniu Oldtaimerów było BMW z 1939 roku.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT