Jest pierwszy formalny krok będący konsekwencją działań prezydenta Ostrołęki Janusz Kotowskiego w sprawie wyprowadzenia ruchu tranzytowego poza granice miasta – informuje ratusz.

REKLAMA

Już jutro, w siedzibie Starostwa Powiatowego zostanie podpisany wniosek dotyczący budowy obwodnicy. Podpisy złożą wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski oraz przedstawiciele spółek Stora Enso i Energa Elektrownie SA.

REKLAMA

To efekt wspólnych działań środowisk samorządowych miasta, powiatu i ościennych gmin, ostrołęckich parlamentarzystów, radnych województwa oraz władz Story Enso i Energi Elektrownie SA.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA