IV Samorządowa Gala Uczniowska odbędzie się 20 czerwca w Ostrołęckim Centrum Kultury.

REKLAMA

Po raz kolejny prezydent miasta Janusz Kotowski nagrodzi najzdolniejszych i najaktywniejszych uczniów miejskich szkół. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.

REKLAMA

Wybitny talent – wybitny sportowiec – najwyższa średnia ocen w szkole – w trzech kategoriach wybrano blisko 80 osób, którym zostaną wręczone nagrody książkowe oraz listy gratulacyjne.

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT