Jazdę nietrzeźwego kierowcy zakończyli policjanci

REKLAMA

Ostrowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę w Zarębach Kościelnych. Apelują o zdrowy rozsądek i nie wsiadanie za kierownicę auta po wypiciu alkoholu.

REKLAMA

Mówi sierż. szt. Marzena Laczkowska, oficer prasowy ostrowskiej policji.


 
Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT