Integracja przy piłce – Olszewo-Borki zapraszają

REKLAMA

15 maja na boisku przy Gimnazjum w Olszewie-Borkach odbędzie się VII Turniej Piłki Nożnej Sołectw O Puchar Wójta Gminy Olszewo-Borki organizowany z okazji otwarcia sezonu.

REKLAMA

Celem imprezy jest promocja i popularyzacja piłki nożnej wśród mieszkańców powiatu ostrołęckiego, integracja społeczności lokalnej, przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez wypełnienie i organizację czasu wolnego oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Poza zwycięskimi drużynami, które staną na podium nagrody otrzymają również: najlepszy bramkarz i najlepszy strzelec.

Czas zgłoszeń mija 12 maja.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT