65-latek zginął w pożarze domu

REKLAMA

Tragicznie zakończyło się wtorkowe popołudnie dla 65-letniego mieszkańca Czerwina. Mężczyzna zginął w pożarze domu.

REKLAMA

Mówi starszy kpt. Marta Kacprzycka, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Pożar wybuchł po godzinie 16. Jego przyczyna nie została ustalona. Obecnie dochodzenie, pod nadzorem prokuratury rejonowej w Ostrołęce prowadzą policjanci.

Poinformował podkomisarz Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT