II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Ratowniczych

REKLAMA

II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Ratowniczych Jednostek Pływających  odbędą się 14 września w Ostrołęce.  Zmagania drużyn rozpoczną się o godz. 11. na plaży miejskiej nad Narwią.

REKLAMA

Celem przedsięwzięcia jest podniesienie poziomu wyszkolenia zespołów ratowniczych, które przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa osób korzystających z kąpieli i uprawiających sporty wodne. Wymiana doświadczeń służb ratowniczych (WOPR, Policja, PSP, OSP) w zakresie prowadzenia akcji ratowniczych przy użyciu sprzętu pływającego oraz integracja zawodników.

Poinformował Dariusz Małkowski, prezes WOPR – OS.
Imprezę wspiera Zarząd Województwa Mazowieckiego.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT