Ćwiczenia ratowniczo – gaśnicze z elementami ratownictwa chemiczno – ekologicznego w Baranowie

REKLAMA

Każdego roku Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce w dużych zakładach produkcyjnych  przeprowadza ćwiczenia ratowniczo – gaśnicze z elementami ratownictwa chemiczno – ekologicznego. W tym roku odbędą się w zakładzie HOCHLAND POLSKA w Baranowie.

REKLAMA

Ćwiczenia ratowniczo – gaśnicze z elementami ratownictwa chemiczno – ekologicznego w Hochland Polska w Baranowie przeprowadzane będą 29 sierpnia od godziny 11 – poinformowała Marta Kacprzycka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT