Gość radia Oko – Karolina Jastrzębska

REKLAMA

Gościem Radia OKO była Karolina Jastrzębska – Kierownik Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce, która opowiedziała o codziennej pracy biblioteki, jej ofercie oraz działaniach kulturalno-edukacyjnych skierowanych do mieszkańców.

Podczas rozmowy nie zabrakło zaproszenia do udziału w organizowanych zajęciach, warsztatach i wydarzeniach dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT