REKLAMA
Gościem Radia OKO była Karolina Jastrzębska – Kierownik Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce, która opowiedziała o codziennej pracy biblioteki, jej ofercie oraz działaniach kulturalno-edukacyjnych skierowanych do mieszkańców.
Podczas rozmowy nie zabrakło zaproszenia do udziału w organizowanych zajęciach, warsztatach i wydarzeniach dla dzieci, młodzieży i dorosłych










