FOTOGRAFICZNE SPOTKANIE INSPIRACYJNE

REKLAMA

Grupa gimnazjalistów uczestniczyła wczoraj (3 kwietnia) w warsztatach fotograficznych, które poprowadził  Adam Wołosz. Organizatorem spotkania była Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce.

REKLAMA

Inicjatywa miała na celu popularyzację fotografii wśród młodych mieszkańców miasta.  Warsztaty zorganizowano w ramach obchodów 60-lecia Biblioteki Pedagogicznej. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w czytelni na wystawie pod hasłem:Zakątki Biblioteki Pedagogicznej w młodzieżowym obiektywie.

(mm)

Fot. Ze zbiorów BP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT