Bezpłatna mammografia – skorzystaj z badań

REKLAMA

Dyrekcja Samodzielnego Zespółu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce zaprasza mieszkanki miasta do wzięcia udziału w programie profilaktyki raka piersi. W bezpłatnych badaniach mogą wziąć udział panie już od 40 roku życia.

REKLAMA

Mówiła Elżbieta Gołębiewska z ostrołęckiego szpitala.

Program bezpłatnych badań potrwa do 13 grudnia i jes finansowany przez samorząd miasta.  

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT