Dzień Europejski w Gimnazjum Nr 1

REKLAMA

Dzień Europejski odbył się 12 maja w Gimnazjum Nr 1 w Ostrołęce. Zadaniem uczniów wszystkich klas było przygotowane stoiska nawiązującego do danego kraju europejskiego. Było kolorowo, od akcentów ludowych, kulinarnych po muzykę i znane postaci. Mówi Jakub Rutka, nauczyciel języka angielskiego.

REKLAMA

Impreza ma formę konkursu, młodzież walczy o nagrodę pieniężna.

To już trzeci Dzień Europejki jaki zorganizowali gimnazjaliści.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT