Do 10 lat za kradzież

REKLAMA

Policjanci zatrzymali 41 letniego ostrołęczanina w związku z włamaniami do jednego z domów na oś. Traugutta. Sprawca ukradł m.in. sprzęt nagłośnieniowy, aparaty i motocykl. Policjanci odzyskali już część skradzionego sprzętu.

REKLAMA

Mówi podkomisarz Sylwester Marczak oficer prasowy Komendy  Miejskiej Policji w Ostrołęce. Mężczyzna trafił do aresztu.

Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT