Działania 'Bus’

REKLAMA

Jazda na podwójnym gazie, przekraczanie dozowlonej liczby pasażerów w samochodzie oraz stan techniczny pojazdów – to najczęstsze przewinienia kierujących odnotowane przez policję podczas działań 'Bus’.

REKLAMA

Mundurowi przeprowadzili je na terenie powiatu ostrołęckiego wczoraj.

Poinformował aspitrant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

To kolejne działania prze prowadzone w tym miesiącu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT